GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5475200

nr 547 5200

Matservisdelar

ca 50 del, Nyponblomma, Gystafsberg, 1901[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 oktober 2008
kl 16:08:45